BESTUUR & PG

Bestuur

Voorzitter: Jochem van Velthoven (voorzitter@zomerorkest.nl)

Secretaris: Marjon Brouwer (secretaris@zomerorkest.nl)

Penningmeester: Sabine Jongerius (penningmeester@zomerorkest.nl)

Projectleider: Frank Brouwers (projectleider@zomerorkest.nl)

Artistiek leider: Alphons van Stenis (artistiek@zomerorkest.nl)

Promotie: Jaap Vermunt (pr@zomerorkest.nl)

Projectgroep (PG)

Frank Brouwers: Projectleider & Tourneeleider (projectleider@zomerorkest.nl)

Anneloes Hobé: Orkestchef, Huisvesting & Voeding (orkestchef@zomerorkest.nl)

Bas Koolenbrander: Orkestchef

Sabine Jongerius: Financiën, PR 

Willemijn Wouters: Concertacquisitie (concert@zomerorkest.nl)

Stef van den Berg: Logistiek, Concertacquisitie

Marjon Brouwer: ZON Academy, PR