BESTUUR & PG

Bestuur

Voorzitter: Jochem van Velthoven (voorzitter@zomerorkest.nl)

Secretaris: Marjon Brouwer (secretaris@zomerorkest.nl)

Penningmeester: Sabine Jongerius (penningmeester@zomerorkest.nl)

Projectleider: Stef van den Berg (projectleider@zomerorkest.nl)

Artistiek leider: Alphons van Stenis (artistiek@zomerorkest.nl)

Promotie: Matthijs van Ganzewinkel (pr@zomerorkest.nl)

Algemeen: Frank Brouwers (bestuur@zomerorkest.nl)

 

Projectgroep

Stef van den Berg: Projectleider & Tourneeleider (projectleider@zomerorkest.nl)

Freek van der Heijden: Orkestchef  & Logistiek (orkestchef@zomerorkest.nl)

Anneloes Hobé : Orkestchef

Margo van den Eijnde:  Huisvesting & Voeding  (huisvesting@zomerorkest.nl)

Luuk Meeuwis:  Huisvesting, Voeding  & PR 

Marina Hommersom: Concertacquisitie & ZON Academy (concert@zomerorkest.nl)

Luuk Mevis: Logistiek & Concertacquisitie

Sabine Jongerius: Financiën & PR